Vēlās brokastis

Vēlās brokastis restorānā Klīversala - brunch

Gaismas pils restorāna „Klīversala” svētdienu vēlās brokastis jeb brančs (no angļu val. brunch) ir īstā vieta mierīgam, nesteidzīgam rītam. Vislabāk to pavadīt ar ģimeni vai draugiem, izgaršojot lieliskus ēdienus. Restorāns piedāvā izbaudīt unikālu brokastošanas pieredzi pie bagātīgi klāta galda ar vairāk kā 40 dažādiem ēdieniem iecienītākajā Rīgas brančā.

Vēlo brokastu piedāvājumā ietilpst:

  • Bagātīgi klāts vēlo brokastu galds ar vairāk kā 40 ēdienu izvēli;
  • Bērnu spēļu laukums ar animatoru;
  • Dzīvās mūzikas fons;
  • Sagaidīšanas dzēriens vai kokteilis;
  • Skaisti klāti galdi un patīkama atmosfēra.

Galdiņu rezervēšana

Iespējams pēdējais Brančs šogad – 8.Novembrī.  Zvani un piesaki galdiņu – 27710589!

Uz vēlajām brokastīm ir pieejams ierobežots vietu skaits, tāpec aicinām veikt rezervāciju laicīgi. To var izdarīt, aizpildot TIEŠSAISTES REZERVĀCIJAS FORMU un veicot priekšapmaksas maksājumu. Zem rezervācijas formas varat apskatīt apmaksas un citus nosacījumus. Ja rodas neskaidrības, varat sazināties ar mums 27710589 (zvanus pieņemam darba dienās 10:00-18:00) vai rakstot uz brunch@gaismaspilsrestorans.lv.

Vēlās brokastis notiek katru svētdienu no 10:00 līdz 16:30*
*ir iespējamas laika izmaiņas. Lūdzu sekot līdz informācijai mūsu web lpp., vai sociālajos kanālos. 

Par Klīversalas vēlajām brokastīm

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu vēlās brokastis, kuras norisinās svētdienās. Esam iespējams populārākais brančs Rīgā, ar ko lepojamies! Plašais ēdienu klāsts apmierinās ikviena gardēža vēlmes. Piedāvājumā: dažādi karstie gaļas un veģetārie ēdieni, kā arī uzkodas, salāti un deserti, kas vēlo brokastu laikā tiek regulāri papildināti. Nereti vēlo brokastu ēdienu klāsts un noformējums tiek pieskaņots kādai tematikai, piemēram, Valentīna dienai, Pūpolsvētdienai, saulgriežiem, valsts vai pilsētas svētkiem, Miķeļdienai, Vidusjūras vai kaimiņvalstu virtuvei u.tml.  Fonā skan patīkama dzīvā mūzika, savukārt bērni var izklaidēties mūsu bērnu stūrītī. Lūdzu piesakiet bērnu krēsliņus laicīgi, jo tie mums ir ierobežotā daudzumā. Ja vēlaties, ir iespēja pastaigāties arī pa pašu bibliotēkas ēku un varbūt pat izlasīt kādu grāmatu (LNB apmeklētājiem svētdienās strādā līdz 17:00 (*izņemot jūliju un augustu, kad LNB ir slēgta svētdienās); līdzi nepieciešams personu apliecinošs dokuments).

Vēlbrokastu piedāvājumā iekļauts: bagātīgi klāts vēlo brokastu galds ar dažādiem siltajiem un aukstajiem ēdieniem, salātiem, kā arī gardiem desertiem, kafija, tēja, sagaidīšanas dzēriens vai kokteilis un atspirdzinoši bezalkoholiskie dzērieni. Brokastošanas atmosfēru papildina patīkams dzīvās mūzikas pavadījums.

Uz tikšanos vēlajās brokastīs Gaismas pils restorānā “Klīversala”!