Par mums

Gaismas pils restorāns “Klīversala”

Mūsu jaunajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā kopā savijās tik daudz – stāsts par Gaismas pili un Zelta kalnu, pati bibliotēka kā nams un arī vieta, kur tā ir uzcelta. Šādi ir izveidojies stāsts par laimi, mīlestību, gudrību un brīvību. Veidojot restorāna iekārtojumu, ar vislielāko pietāti izturējāmies pret arhitekta Gunāra Birkerta ideju, kā arī jau radīto interjeru.

Koncepcija

Restorāna koncepcija ir unikāla, jo tā telpas katru dienu piedzīvo pārvērtības – pa dienu tas darbojas kā mūsdienīgs pašapkalpošanās bistro par demokrātiskām cenām, bet vienlaikus pa dienu, kā arī vakaros – tas ir restorāns ar radošu gaisotni un augstākās klases apkalpošanu. Organizējam arī dažādus slēgtos pasākumus, pieskaņojoties klientu vēlmēm.

Ēdienu piedāvājums

Restorāna ēdienkartē iekļauti tradicionālie latviešu ēdieni jaunā un mūsdienīgā izpildījumā. Regulāri piedāvājam dažādus īpašos vai sezonālos piedāvājumus. Gatavojot ēdienus, cenšamies izmantot tikai labākos vietējos produktus. Lieliskais skats uz Daugavu, un Rīgas vecpilsētu ir patīkams papildinājums garšu un sajūtu piedzīvojumam Gaismas pils restorānā “Klīversala”.

Atsauksme par mūsu restorānu

Laipni lūgti ciemos!

Varat uzzināt vairāk par Klīversalu un tās vēsturi zemāk esošajā LTV sižetā.