Vēlo brokastu rezervācijas forma

Lai veiktu vēlo brokastu rezervāciju, lūdzu aizpildiet šo formu. Lauciņi, kas atzīmēti ar zvaigznīti (*), ir jāaizpilda obligāti. Nosacījumus par rezervācijas veikšanu variet apskatīt zemāk.

Ja izvēlētajā laikā visas vietas būs aizņemtas vai arī būs cits neparedzēts iemesls, tad mēs ar Jums sazināsimies telefoniski vai pa e-pastu 1 darba dienas laikā. Citā gadījumā, rezervācija ir apstiprināta.

04.12, 25.12 un 01.01 VĒLĀS BROKASTIS NENOTIEK

 

Apmaksas nosacījumi:

1. Samaksa ar pārskaitījumu (priekšapmaksa)

Šis punkts attiecas uz Jums, ja izvēlaties apmaksas veidu – ar pārskaitījumu (iepriekš).

Priekšapmaksa jāveic, izmantojot uzņēmuma rekvizītus, kuri publicēti zemāk. Precīzi norādiet vēlo brokastu datumu un viesu skaitu, kā arī, cik pieaugušie un cik bērni tajā skaitā.

Cena par vēlajām brokastīm, maksājot ar priekšapmaksu:
Rezervējot iepriekš un veicot priekšapmaksu – 18 EUR no personas.
Bērniem līdz 2 gadu vecumam bez maksas.
Bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam – 9 EUR.

Maksājuma rekvizīti:
SIA “OZRT”
Reģ.Nr.: 40003897919
Bankas konts: LV25PARX0004325150003
Maksājuma aprakstā norādiet datumu, laiku, pieaugušo un bērnu skaitu. Ja rezervētājs un maksātājs nav viena un tā pati persona, tad norādiet arī rezervētāja vārdu, uzvārdu.

Rezervācijas noteikumi:

  1. Rezervācijas līdz 8 viesiem variet veikt līdz sestdienas plkst. 18:00, zvanot pa tālruni vai aizpildot rezervācijas formu mājas lapā. Ja veiciet apmaksu vēlāk kā divas dienas pirms vēlajām brokastīm (līdz piektdienas 12:00), maksājuma uzdevums obligāti jāuzrāda ierodoties restorānā vai jānosūta mums uz e-pastu līdz sestdienas 15:00. Ja maksājuma uzdevums mums netiek atsūtīts vai uzrādīts, tad paturam tiesības uzskatīt, ka maksājums nav veikts.
  2. Rezervācijas virs 8 viesiem lūdzam veikt laicīgāk – gan rezervāciju, gan maksājuma uzdevumu atsūtītu mums uz e-pastu gaidām līdz piektdienas rītam 10:00 (2 dienas pirms vēlajām brokastīm). Ja maksājuma uzdevums mums netiek atsūtīts un nevaram ar Jums telefoniski sazināties, tad paturam tiesības uzskatīt, ka maksājums nav veikts. Ja vēlaties rezervēt galdiņu vismaz 9 viesiem vēlāk kā piektdien 10:00, tad lūdzu sazinieties ar mums telefoniski.
  3. Maksājums tiks atgriezts, ja brīdināsiet mūs par rezervācijas atcelšanu vismaz 12h pirms rezervācijas sākuma laika. Vai arī varat izmantot kādu no tālāk minētajām iespējām.
  4. Ja esiet veicis apmaksu, bet neierodaties uz vēlajām brokastīm, rezervāciju ir iespējams pārcelt vienas nedēļas laikā no iepriekš rezervētā datuma.
  5. Ja vēlās brokastis apmeklē mazāks viesu skaits nekā ir samaksāts un veidojas pārmaksa, tad starpību varat izmantot mūsu sniegtajos pakalpojumos. Pakalpojumus jāizmanto vēlajās brokastīs vai vienas nedēļas laikā pēc paredzētās rezervācijas restorānā “Klīversala”.
  6. Ja nepieciešams, tad varam piestādīt rēķinu arī juridiskām personām. Laukā “Piezīmes un papildus vēlmes” nepieciešams norādīt juridiskās personas rekvizītus.

2. Samaksa uz vietas pasākuma dienā

Izvēloties samaksu uz vietas pasākuma dienā norēķinu Jūs variet veikt maksājot skaidrā naudā vai ar bankas karti. Nereti vēlājās brokastīs visi pieejamie galdiņi ir rezervēti, tāpēc, ja nāksiet neveicot rezervāciju, tad iesakām ar mums sazināties svētdienas rītā telefoniski un precizēt,  vai būs pieejamas brīvas vietas.

Cenas par vēlajām brokastīm, maksājot pasākuma dienā:
Ierodoties pasākuma dienā bez rezervācijas vai, rezervējot bez priekšapmaksas – 20 EUR no personas.
Bērniem līdz 2 gadu vecumam bez maksas.
Bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam – 9 EUR.

3. Dāvanu kartes izmantošana

Ja Jums ir dāvanu karte vai ielūgums uz vēlajām brokastīm, tad rezervācijas laukā Piezīmes un papildus vēlmes lūdzu obligāti norādiet dāvanu kartes summu, dāvanu kartes vai ielūguma numuru un derīguma termiņu.

Dāvanu kartes un ielūgumus varat iegādāties kā lieliskas dāvanas saviem tuvajiem vai kolēģiem. Ielūgums ir paredzēts 2 personām (varat iegādāties vairākus ielūgumus), bet dāvanu kartes pieejamas par dažādām summām. Dāvanu kartes un ielūgumi izmantojami pusgada laikā pēc to iegādes.