Vēlo brokastu rezervācijas forma

Lai veiktu vēlo brokastu rezervāciju, lūdzu aizpildiet šo formu. Lauciņi, kas atzīmēti ar zvaigznīti (*), ir jāaizpilda obligāti. Nosacījumus par rezervācijas veikšanu variet apskatīt zemāk.

Rezervācijas formu aizpildīt iespējams līdz piektdienas 11:00, sestdien, svētdien rezervācija jāveic telefoniski, zvanot uz 27710589 un maksājot ierodoties uz vietas pasākuma dienā.

Ja izvēlētajā laikā visas vietas būs aizņemtas vai arī būs cits neparedzēts iemesls, tad mēs ar Jums sazināsimies telefoniski vai pa e-pastu 1 darba dienas laikā. Citā gadījumā, rezervācija ir apstiprināta.

Apmaksas nosacījumi:

1. Samaksa ar pārskaitījumu (priekšapmaksa)

Šis punkts attiecas uz Jums, ja izvēlaties apmaksas veidu – ar pārskaitījumu (iepriekš).

Priekšapmaksa jāveic, izmantojot uzņēmuma rekvizītus, kuri publicēti zemāk.

Cena par vēlajām brokastīm, maksājot ar priekšapmaksu:
Rezervējot iepriekš un veicot priekšapmaksu (to veicot līdz piektdienas 12:00): 20 EUR no personas
Bērniem līdz 2 gadu vecumam bez maksas
Bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam – 11 EUR

Maksājuma rekvizīti:

SIA “Restorānu serviss”
Reģ.nr. 40103831824
Jur.adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1048
Konta Nr: LV29UNLA0055000972196

Maksājuma aprakstā precīzi norādiet: galdiņa rezervētāja vārdu, uzvārdu, vēlo brokastu datumu, laiku un viesu skaitu, kā arī, cik pieaugušie un cik bērni tajā skaitā.

Priekšapmaksa jāveic līdz piektdienas 12:00 (nedēļā pirms vēlamā vēlo brokastu datuma), maksājuma uzdevums obligāti jāuzrāda ierodoties restorānā vai jānosūta mums uz e-pastu (brunch@gaismaspilsrestorans.lv). Ja maksājuma uzdevums mums netiek atsūtīts vai uzrādīts, tad paturam tiesības uzskatīt, ka maksājums nav veikts.

Rezervācijas nosacījumi:

Rezervācijas, aizpildot rezervācijas formu, variet veikt līdz piektdienas 12:00, sestdien un svētdien pa zemāk norādīto tālruni.
Darba laikā pieņemam rezervācijas arī telefoniski (tālr. 27710589).

Lielākas galdiņu rezervācijas iesakām veikt laicīgi (apmēram divas nedēļas pirms vēlamā brokastu datuma).

Ja nepieciešams, tad varam piestādīt rēķinu arī juridiskām personām. Laukā “Piezīmes un papildus vēlmes” nepieciešams norādīt juridiskās personas rekvizītus.

Nereti vēlājās brokastīs visi pieejamie galdiņi ir rezervēti, tāpēc, ja vēlaties nākt neveicot rezervāciju, iesakām ar mums sazināties svētdienas rītā no plkst. 9:00 telefoniski (tālr. 27710589) un precizēt, vai būs pieejamas brīvas vietas.

2. Rezervācijas atcelšanas, pārcelšanas nosacījumi

Rezervāciju ir iespējams pārcelt divas nedēļas uz priekšu no iepriekš paredzētā datuma. Par to informējot mūs rakstiski e-pastā (brunch@gaismaspilsrestorans.lv) 24h pirms iepriekš apstiprinātā datuma.

Ja rezervāciju negaidītu apsvērumu dēļ nākas atcelt vai ja vēlās brokastis apmeklēs mazāks viesu skaits nekā ir samaksāts un veidojas pārmaksa, pārmaksāto summu atgriezīsim, ja būsiet brīdinājuši mūs rakstiski uz e-pastu (brunch@gaismaspilsrestorans.lv) vismaz 24h iepriekš pirms paredzētā rezervācijas laika sākuma.

Ja netiksim brīdināti 24h pirms paredzētā laika sākuma saņemot rakstiski e-pastu uz brunch@gaismaspilsrestorans.lv, maksājums netiks atgriezts.

3. Samaksa uz vietas pasākuma dienā

Izvēloties samaksu uz vietas pasākuma dienā norēķinu Jūs variet veikt maksājot skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Cena no personas – 22 EUR
Bērniem līdz 2 gadu vecumam bez maksas
Bērniem no 3 līdz 12 gadu vecumam – 12 EUR

4. Dāvanu kartes izmantošana

Ja Jums ir dāvanu karte vai ielūgums uz vēlajām brokastīm, tad rezervācijas laukā „Piezīmes un papildus vēlmes”, lūdzu, norādiet dāvanu kartes vai ielūguma numuru un derīguma termiņu.