Banketi

Gaismas pils restorāns „Klīversala” ir lieliska vieta dažādiem pasākumiem un svinībām. Esam atvērti visplašākā spektra pasākumiem – pie mums tiek rīkotas balles, izsmalcināti banketi, kāzu mielasti, dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi un cita veida norises. Piedāvājam radīt neaizmirstamus un skaistus svētkus mūsu telpās, kurās valda neatkārtojama atmosfēra ar brīnišķīgu skatu uz Vecrīgu.


Ietilpība

Telpas iespējams pārveidot, pielāgojoties Jūsu pasākuma vajadzībām. Mūsu telpās iespējams uzņemt līdz 400 viesu furšeta tipa pasākumos vai līdz 300 viesu sēdošā tipa pasākumos. Rīkojot nelielus pasākumus, iespējams ar starpsienām nodalīt lielo restorāna zāli, vai varam piedāvāt bāra zāli. No maija līdz septembrim viesi var izmantot arī mūsu vasaras terasi.

 

Banketu ēdienkartes

Labi paēdis viesis ir apmierināts viesis. Strādājot pēc šādas filozofijas, vienmēr cenšamies iepriecināt mūsu viesus. Esam izstrādājuši standarta ēdienkartes dažādu veidu pasākumiem, kurās iekļauti tradicionālie latviešu ēdieni un uzkodas jaunā un mūsdienīgā izpildījumā. Tomēr esam elastīgi un atvērti klientu vēlmēm, tāpēc varam sagatavot īpašu ēdienkarti tieši Jūsu pasākumam. Paši uzskatām, ka spējam paveikt gandrīz jebko. Apkalpojam arī izbraukuma banketus gan Rīgā, gan citviet Latvijā. Sazinieties ar mums, lai iepazītos ar mūsu banketu ēdienkaršu piedāvājumiem.

Mūsu pieredze

„Klīversalas” banketu komanda ir smēlusies pieredzi neskaitāmos pasākumos vairāku gadu garumā. Garantējam lielisku servisu un apkalpošanu arī Jūsu svētkos gan Gaismas pils restorānā, gan izbraukuma pasākumā. Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā visaugstākajā līmenī ar gardiem ēdieniem nodrošinājām delegātus un citus valsts viesus. Esam elastīgi un pretimnākoši klientu vēlmēm, jo apmierināts viesis ir mūsu lielākā vērtība.

Pievienotā vērtība

Ja līdz ar ēdienu vēlaties baudīt arī „garīgo maizi”, pasākumu ir iespējams apvienot ar pastaigu vai gida vadītu ekskursiju Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (tās darba laikā), iepriekš veicot rezervāciju www.lnb.lv.

Ja Jums ir radušies jautājumi, vai vēlaties rezervēt telpas un mūsu ēdināšanas pakalpojumus kādam pasākumam, lūgums sazināties ar mums.

Banketu ēdienkaršu piemēri:

Bufetes ēdienkartes paraugs pdf formātā

Sēdošās ēdienkartes paraugs pdf formātā